תפריט חייג צור קשר " />

פירוק רכבים

מחפש שירות של פירוק רכבים באזורך?

פירוק רכבים ,שוק הרכבים מיד שניה מלא ברכבים מכל הסוגים, אותם ניתן לרכוש לשימוש בעליהם הבא לנסיעה. אבל מה קורה עם הרכבים שעברו תאונה או שהם ישנים מדי על מנת להמשיך ולהשתמש בהם לצרכי תחבורה? החוק קובע כי את רכבים אלה יש להוריד מהכביש בהליך מסודר ולאחר מכן להוביל אותם למגרשים ייעודיים לצורך כך. אבל  – זהו אינו הפתרון היחיד. ישנו פתרון נוסף, יעיל וגם רווחי יותר. ניתן למכור רכבים ישנים לחברה מקצועית שעוסקת בפירוק רכבים, ואז גם לקבל בעדם תמורה הוגנת וגם לדאוג של הרכיבים שלהם בהם עוד ניתן להשתמש יעברו לשימוש חוזר באופן ידידותי לסביבה.

חברת רכבים לפירוק תאפשר מכירת הרכב גם אם הוא אינו במצב נסיעה – במהלך הרכישה, יגיע גורר ולאחר קבלת התשלום על הרכב והחלפת הבעלות עליו, ויטפל בהעברת הרכב לצרכי פירוק.

התקשרות עם חברה מקצועית לפירוק רכבים תאפשר הורדת הרכב מהכביש בצורה חלקה ומהירה, תוך קבלת פיצוי הולם.

 

 פירוק רכבים  –  סוחרי מכוניות

 

 

חשוב להבין כי לא כל בעל מגרש רכבים או אדם פרטי שרוצה למכור את רכבו הינם סוחרי מכוניות מורשים. מדובר בנקודה חשובה שיש לתת עליה את הדעת כדי להימנע ממפח נפש ומבעיות בהמשך. סוחרי מכוניות מורשים הם מי שקיבלו תו סחר מטעם המדינה, ובין היתר המשמעות היא שהעברת הבעלות על שמם אינה מוסיפה עוד יד לרכב, וגם הטסט מוקפא.  יתר על כן, על מנת להוציא את התו חייב הסוחר להציג אישורי עסק חוקיים ותעודת יושר, מה שמבטיח למוכר כי מדובר בגורם אמין ומקצועי. יחד עם זאת, גם הפנייה לסוחר מורשה של פירוק רכבים אינה פוטרת את הבעלים מהתנהלות שקולה ונבונה, ובהחלט מומלץ לקבל מספר הצעות על המכונית לפני שבוחרים באפשרות המשתלמת ביותר .

מכירת רכב לפירוק , כמה ייתנו לי?

אז זה באמת תלוי בכמה גורמים:

1. האם האוטו אחרי תאונה
2.מה השנתון של הרכב.
3.מה המצב המכני של הרכב.
4.מה מצב החשמל ברכב.

מידע שימושי:


טפסים של רישוי רכב — אגף הרישוי

העברת בעלות – דואר ישראל

 

למעשה, בכל אזור בישראל ניתן למצוא מגרש רכבים, העוסק בין היתר בקניית מכוניות לפירוק רכבים או במכירה של רכבים משומשים. כאמור, לאחר תאונה עלול הרכב לצאת לחלוטין מכלל שימוש, או להגיע למצב בו התיקון כה יקר שפשוט לא משתלם עוד להשמישו מחדש. במקרים אלו מגרש רכבים מהווה כתובת אידיאלית בה ניתן לקבל תמורה הולמת על הרכב. לשם כך, יש לחפש ברשת האינטרנט אחר מגרש הקונה רכבים לפירוק, להתקשר ולמסור לבעליו את הפרטים. אנשי המקצוע יגיעו עם גרר אל המקום, יבחנו את מצבו של הרכב, ולרוב יספקו כבר במעמד זה תשלום במזומן. לאחר מכן ייגרר הרכב למגרש, יפורק לחלקיו התקינים לצורך חלפים, ויעבור תהליך גריטה מלא לצורך מחזור המתכת

מחפש רכבים לפירוק?